Naše půjčovna

Výběr vhodné podlahy pro Vaše prostory:

Jsme připraveni Vám pomoci při výběru vhodného materiálu Vaší podlahy. Vinylové dílce, PVC , dřevěná podlaha, či jiný materiál na Vaší podlahu ? Naši technici Vám doporučí tu nejvhodnější podlahovou krytinu pro Vaše potřeby. Posoudí míru zátěže v prostorách ( komerční, či bytové ), zhodnotí kvalitu podkladu, změří vlhkost v prostorách pokládky a následně společně vyberete tu VAŠI podlahovou krytinu. Mimo odborného poradenství je samozřejmostí profesionální pokládka včetně nivelační stěrky a závěrečného olištování podlahové krytiny se zárukou !!!

Na naší vzorkovně budete mít dostatek času vybrat si tu nejlepší podlahu s dekorem, který Vás zaujme. Můžete si domů zapůjčit vzorníky podlah a jejich dekorů. V klidu domova pak vyberete sami , nebo spolu se svými blízkými tu nejvhodnější podlahu pro Vás.

 

Půjčovna nářadí:

Pro závěrečné olištování položené podlahy jsou nejvhodnější lišty BOLTA. Profesionální nářadí Vám usnadní bezchybné a precizní dokončení vzhledu výsledné práce. Soklové raznice na lišty a profily BOLTA vytvoří do detailu perfektní vzhled a umocní výsledný dojem z nové podlahové krytiny. Raznice vytvoří dokonalé vnitřní a venkovní kouty, bez nutnosti napojování a přerušování pokládané lišty. Nůžky BOLTA Vám umožní rovně a přesně lištu přerušit a docílit dokonale přesného napojení přiložených lišt. Řezák na vinylové proužky pro vkládání do lišt přesně uřízne správně široký proužek lamely do lišty BOLTA 10669 + 25669. Dokonalé ukončení lišty 10669 + 25669 Vám umožní speciální šablona, díky které zaříznete lištu a vznikne tak dokonalý celek spolu s položenou podlahou.

 

Nářadí k zapůjčení:

1. Soklová raznice – BOLTA

2. Nůžky – BOLTA

3. Řezák vynilových proužků do lišt BOLTA 10669 + 25669

4. Šablona na ukončení lišt BOLTA 10669 + 25669

Copyright © Podlahy-RPI.cz

Hledat